Księgarnia Księży Chrystusowców
Email
1082.jpg1082.jpg
1082.jpg

Pozytywnik czyli dobre myśli w roli głównej

(0)

Zmuszają do refleksji piękne słowa młodzieżowej piosenki: Jaki był ten dzień? Co darował, co wziął? Czy mnie wyniósł pod niebo, czy rzucił na dno? Jaki był ten dzień? Czy coś zmienił, czy nie? Czy był tylko nadzieją na dobre i złe? Każdy mijający dzień pozostawia niezatarty ślad w świecie. Ma niezaprzeczalny wpływ na wydarzenia składające się na ludzkie życie. By codzienne decyzje i wybory były jak najbardziej trafne, z pomocą przychodzi czytelnikowi Isabel Mauro wraz ze swym zbiorem głębokich refleksji.Pozytywnik czyli dobre myśli w roli głównej powinny na stałe zagościć w sercu każdego z nas.


Poprzez trzysta sześćdziesiąt sześć skutecznych porad autorka dodaje otuchy oraz pewności siebie tym, którzy sięgną po ów niewielki przewodnik. Każdemu z dni w roku przypisana została jedna sentencja. Myśli niosą głęboko ukrytą treść, jednak otwarty umysł ludzki zdolny jest odczytać to, co zostało dla czytelników przeznaczone. Wszystkie przemyślenia zostały sformułowane indywidualistycznie: do refleksji należy ustosunkować się osobiście, bowiem myśl z danego dnia dotyczy każdego z osobna.


Słowa autorki skupiają się na stosunku człowieka do Boga oraz do otaczającego nas świata. Pokazują, czym powinny się charakteryzować właściwe relacje międzyludzkie. Wyjaśniają, dlaczego tak ważne jest rozwijanie pozytywnych cech. Odwołują się do przeszłości, będąc zarazem analizą teraźniejszości i przyszłości. Wreszcie sprawiają, że człowiek dostrzega ogromną wartość samego siebie, co pozwala mu wytrwale stawiać czoło codziennym wyzwaniom. Te i wiele jeszcze innych – równie przydatnych – myśli, czytelnik odnajdzie w Pozytywniku, a o tym, jakie znaczenie każda z nich posiada, przekona się osobiście.

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodatkowe informacje